Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2018, 09:25   #328
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jeśli kontynuację, to bez Richarda. Jego aktualny status czyniący z niego figurę na samej wierchuszce wymusiłby na mnie rozgrywanie tego jako gry strategiczno-dyplomatycznej, a mi najzwyczajniej w świecie odeszła ochota do takich rozrywek.

Może jakiś spin off. Może inna sesja osadzona w tym świecie? Realia są fajnie zarysowane. Sytuacja polityczna jest dość jasna.

Przy czym jeśli o mnie chodzi, to Richarda odstawiam na półkę, a do świata Steampunku wrócę nie wcześniej niż za rok. Ciut przerwy się przyda.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline