Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2018, 17:03   #221
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Avitto Zobacz post
@Nami
Niestety nie, ale to akurat moja decyzja. Tej postaci bardzo zależy na cichym zniknięciu. Nie chcę spalić Avdimie pomysłu, bo jest jedyny w swoim rodzaju.

Tak czy inaczej w podsumowaniu umieszczę tę informację. Jej odejście może się odbić na morale grupy, więc nie ma tego złego
Karty postaci dostępne są jako linki w dokumencie ze statystykami bohaterów, więc to chyba nie była jakaś szczególna tajemnica.

Nie przeszkadza mi, żeby postać stała się NPC. Nie mam takiego przywiązania. Wątek fabularny na pewno sobie zachowam, może wykorzystam w jakiejś sesji na żywo, bo forum odkładam na dłuższy czas. Anegdotka: z jednej sesji odszedłem bardzo wcześnie (mniejsza o powód) i moja postać została jednym ze złoczyńców, skończyła powieszona przez resztę graczy i w dalszych sesjach Warlocka nie mogłe przez to nią grać

Każdy kto zgarnie przez odejście Heike PO ma u mnie piwo. Odbiór we własnym zakresie. Łodzianom prościej, bo na miejscu, wystarczy się umówić.
 
Avdima jest offline