Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2018, 21:27   #99
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 6 - VIII.29; pn; ranek; Nice City i Pustkowia

- Ok, no to mamy post :> Co do terminu myślę, że tydzień wystarczy. Czyli chciałbym mieć posty od Was skompletowane do następnego weekendu. Czyli do pt. 16.XI, tak bym w weekend mógł dać swój odpis.



- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy
- Akiro 9/9 RL > s: zdrowy; 1x S.Cię;
- Anne 9/9 RL > s: zdrowy
- Daniel 9/9 RL > s: zdrowy
- Colonel 9/9 RL > s: zdrowy
- Alex 9/9 RL > s: zdrowy; 1x S.Cię;


- Tempo gojenia się Siniaków Alex'a/Akiro:

Alex/Akiro -3,-3,-3,-9 nd zmierzch (20:00)
Alex/Akiro -2,-2,-2,-8 nd pn (00:00)
Alex/Akiro -1,-1,-1,-7 pn noc (04:00)

Alex/Akiro -6 pn, świt (08:00)
Alex/Akiro -5 pn, południe (12:00)
Alex/Akiro -4 pn, popołudnie(16:00)
Alex/Akiro -3 pn, zmierzch (20:00)
Alex/Akiro -2 pn, pn (00:00)
Alex/Akiro -1 wt, noc (04:00)
Alex/Akiro 0 wt, świt (08:00)




PD


- Abi i Amu po5 PD za inicjatywę i ciekawie opisane negocjacje z lady Amari.

- Amu 5 PD za ciekawe interakcje po wyjściu z komisariatu.





Omówienie



- Noc minęła całkiem spokojnie i nastał poniedziałkowy poranek. Gorący i pochmurny. Jest już widno i jasno więc jest już pełnoprawny ino wczesny dzień.

- Nie mam żadnej informacji od Ronina stąd od odpisów w doc w zeszły piątek więc nie wiem ocb ale bez info nie miałem do czego odpisać. Więc jeśli Ronin grasz jeszcze to daj znać co i jak to się pomyśli gdzie wrzucić Daniela. Domyślnie wrócił po rozmowie na komisariacie do "Bluszczu i Witrażyku". Jeśli w tej turze też będzie cisza uznam to za rezygnację z dalszej gry.

- Poza tym Colonel budzi się w "Wilgotnej" i właściwie ma swobodę manewru na nadchodzący dzień i tydzień. Generalnie powoli ammo - kasa się kończy no chyba, że zacznie upłynniać chemiczne złoto od Straussa. Ale plusy i minusy tych rozwiązań masz w poście.

- U Vesny obcy facet wywiózł ją gdzieś w pole. W exel jest mecha strzelania. Jest trik pokazany jak działa optyka. Czyli de facto jak skraca dystans przeliczeniowy. W tym konkretnym wypadku dystans ok 600 m dzięki optyce 8x czyli 8-krotnym powiększeniu skraca tą odległość przeliczeniową o 8x. Czyli z 600 m robi się 75 m. Karabiny mod za odległość mają -1 za każde pełne 30 m (oprócz pierwszych 30 m). Czyli za przeliczeniowe 75 m daje to przedział 60 - 90 m czyli mod za odległość -2. Bez optyki byłoby to za te 600 m mod za odległość wielkości -19.

- Nemesis wykonuje strzał mierzony czyli 3 standardowe segmenty zwykłego strzału +5 seg za każdy kolejny poziom umsa. Razem więc taki strzał trwa 8 seg. Za każdy dodatkowy segment celowania poza tymy 3 podstawowymi, jest bonus +1 do trafienia. W tym wypadku jednak jest to strzał inicjujący walkę więc ten 8-my seg liczy się jak pierwszy, pierwszej turze. Wcześniejsze robią się czysto teoeretyczne bo nie ma jeszcze walki. Po rozpoczęciu walki no już zwykle te segmenty lecą normalnie.

- U Anne jest też wykonany test zaskoczenia na zasadzkę. Zgodnie z zasadami zasadzki czyli nagłymi wydarzeniami. Wyszło, że straciła 1 segment na ogarnięcie tego co się dzieje. Na to schodzi jej 2-gi segment tury, w 3-cim się chowa. Nemesis ma czterotakt czyli po strzale musi przeładować broń co zajmuje 2 seg czyli w tym wypadku 2-gi i 3-ci. Więc może najszybciej strzelać od 1-go seg Tury 2 czyli gdy Anne jest już schowana. Dlatego nie pada kolejny strzał.


---


- No ode mnie chyba tyle. Jeśli ktoś, coś by miał do dodania, powiedzenia, zapytania czy co to niech pisze. A jak nie no to zapraszam do pisania w doc i postów
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline