Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2018, 21:41   #453
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał AJT Zobacz post
OK, rozumiem teraz Twój punkt. Chyba Więc tak, grupa u Konrada nie została znaleziona przed wypuszczeniem ich. Obecna deklaracja Vermina tego nie zmieniła. Ogólnie czasowo nie był w stanie wrócić do wioski, zebrać wszystkich i ponownie wracać na poszukiwanie, Czego oczywiście nie wiedział, więc deklaracja way jest ok.

Twoja teraz też ok. Jest plan, jest deklaracja, a co z tego wyjdzie, zobaczymy. Tak jak piszesz, wszystko zależy od sytuacji.
Oczywiście, że może się mój plan nie udać. Założyłem po prostu, że skoro osoby z prędkością 4 są w stanie dotrzeć na czas to te z szybkością 5 i pewną dodatkową zdolnością są w stanie dotrzeć szybciej.
A, jakby co to Robin nie przekonuje nikogo do niczego, tylko stara się zaprezentować fakty (a nuż MG będzie miły i skorzysta z Int, a nie Ogd)

Pora dnia i efekt działań Drago/Vermina wydawał mi się ważny, bo gdyby na przykład Robin natknęłaby się na strażników godzinę po wyjściu, albo wręcz wpadłaby na strażników walczących z tymi zbójami, co teraz krowy prowadzą, to cały plan by się zmienił. Ale jak napisałeś że mam się nie przejmować to uznałem, że z gadania z jego posta niewiele wynikło. Ale na wszelki wypadek opisałem ogólny plan, a nie szczegółową gadkę.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline