Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2018, 18:59   #31
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
A pozostali chętni na pierwszy plan jakie mają zapatrywania na start drużynowy?

Jeszce jedna kwestia: jak widzicie pojawianie się kosmitów?
Jak u nas - plotki i pogłoski o strefie 51
Kosmici kiedyś byli i skrzyżowali się z ludźmi, ci z mocnymi genami mieli by moce.
Kosmici są wśród nas, wciąż gdzieś się kręcą i mogą mieszać.
Mi kosmici nie przeszkadzają. Co prawda ja się opowiadałem za jak najmniejszą liczbą ludzi z mocami, ale chyba byłem jedynym Czy w takim wariancie wszyscy gracze grają potomkami kosmitów, czy też można wynaleźć sobie inny sposób na zdobycie mocy, a może nawet bohatera wyjątkowo uzdolnionego, ale bez mocy (jak np. Green Arrow, Punisher, Huntress)?

Co do drużyny to dla mnie wymarzonym początkiem byłaby geneza samych bohaterów, a więc i ekipy, ale rozumiem, że znacznie komplikowałoby to pracę MG. Gracze potrafią być nieprzewidywalni i w końcu mogłoby się okazać, że nikt nie chce pracować w drużynie. Dlatego uznałem, że w tej kwestii podporządkuję się zdaniu większości.
 
Col Frost jest offline