Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2018, 21:19   #243
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Powtórka z rytuału

- Nie ufam wampirom, skoro już muszą być to niech Grażyna będzie na tych samych zasadach co Technoman- Wypowiedział się wilkołak Franciszek.
- Ja w ogóle nie ufam Zielonej Arkadii i jestem niechętny temu wszystkiemu róbcie co uważacie za słuszne- Dodał przyciśnięty o oddanie głosu Bestia Marek.
- W przypadku remisu w głosowaniu głos decydujący ma Alfa wpierw przeprowadzimy wiązanie połowiczne na Grażynie a potem dokonamy pełnego rytuału na Lence - Ogłosił Śmietnikowy Szaman.

Ryt przebiegł podobnie jak za pierwszym razem ostrze przymierza przybrało w dłoniach wampirzycy Grażyny kształt neonowo różowego plastikowego kija bejsbolowego obklejonego czerwonymi żyletkami.

- Nie mam problemu z potrzebą udowodnienia swojej wartości. Z chęcią skorzystam z waszej propozycji przyjaźni i pomocy Eleno, ale pozostanę wierna mojej Mistrzyni więc nie liczcie na moją zdradę wobec niej - Powiedziała podając Smoczycy ostrze.

Krwawa Wróblica zaśmiała się dumnie - Sprytna jesteś mała szybko się uczysz! Nie popełniłam błędu przemieniając cię! Po dokończeniu rytuału będziesz bezpieczna, bo nie będę cię mogła zabić, ale jeżeli kiedyś postanowisz jednak mnie zdradzić to pamiętaj, że są rzeczy gorsze od śmierci...- Przy ostatniej groźbie wobec "córki" z głosu starszej Gangrelki opłynęło całe ciepło.

- Rajusa Pani Dzikuska chyba nie czytała Evil Overlord List ? Normalnie wydrukuje wam tłumaczenie po polsku, bo inaczej będziemy mieli problemy! Witam wszystkich i cześć Różowa Landrynko ja jestem Tomek też tutaj na półetatu.- Odezwał się od wejścia technologiczny Therus. Jego magiczna koszula wyświetlała listę, o której wspomniał.

- Miałem nie przychodzić, skoro moja krew jest niepotrzebna do dopełnienia, ale po tym jak moje duszki doniosły mi o walce to chciałem zobaczyć o co poszła cała ta heca. Franek, jeżeli chcesz to nagrałem całość na video- Dodał z uśmiechem przyjmując szklankę wódki zmieszanej z sokiem jabłkowym od jednego z Żulowych Gwardzistów.
Po dopełnieniu magicznego wiązania smoczyca poczuła przypływ mistycznego wzmocnienia.

- Z chęcią dołączę do twojego polowania Marku od dawna nie polowałem na "Długą Świnie" a jest to ulubiona zwierzyna Władców Żelaza - Powiedział Alfa z iście wilczym uśmiechem a kilku z jego przybocznych zadrżało.
- Ja podziękuję bijatyki to nie mój styl. Przepraszamy za tak nagłe zwołanie zebrania i ogólny chaos. Wiem, że macie swoje sprawy, ale zdaje mi się, że wszystko udało nam się ładnie załatwić - Dodała od siebie Pani Maria - Planuje za kilka tygodni wyruszyć na wyprawę ku Gobliniemu Targowi, żeby kupić kilka cudownych przedmiotów wspomagających magiczne uprawy i nie pogardziłabym towarzystwem- Zapowiedziała.
- Czy mamy coś jeszcze do rozpatrzenia?- Spytał Pan Andrzej formalnym tonem.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-11-2018 o 01:03.
Brilchan jest offline