Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2018, 22:47   #139
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 12 - 2037.II.18; śr; popołudnie

- Oki, no to mój post jest. Termin powiedzmy, że do czw. 15.XI. Czyli ok 4 dni na sklejenie posta. Dacie radę to w piątek postarałbym się odpisać. Nie dacie rady no to jakoś w weekend odpisał.




Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga III; Biolab)
- Frank Hodowski; 12/12; zdrowy (Ranga III; Produkcyjny Lekki)
- Lena Grey; 12/12; zdrowa (Ranga III; Skany)


---



Omówienie



- Ok to przewinąłem o jakieś 1 tydzień do przodu. Tak by się mogły jakoś sensownie pokończyć te zadeklarowane operacje.

- Ok to co się udało:

- Rubenowi udało się zwerbować agenta: policjanta Francisa Walla. Poszło na to 50 kredytów w złotej karcie uszykowanej przez Lawa w zamian za to Francis daje 2k10 info co tydzień. Rubenowi zeszło gdzieś z tym do walentynkowej soboty, potem właściwie jest wolny.

- Frank i Yoshiaki spreparowali materiał propagandowy. Z mechy działa jak agent wpływu na 1 dzielnicę/werbowanie. Czyli kolejny werbunek będzie przy kulaniu miał ułatwienie o 1. Czyli właśnie jak taki jednorazowy agent wpływu.

- Law zrobił wstępne rozpoznanie co i jak z tym ADVENT-em w mieście. Są 4 główne bazy, 2 na zachodnim i 2 na wschodnim brzegu miasta. Sporo ich pojazdów i konwojów krąży po mieście więc właściwie można sobie upatrzyć coś konkretnie. Obiecująco wyglądają konwoje na południe bo po wyjeździe z centrum jadą mniej więcej wzdłuż rzeki na południe, przejeżdżając po 55-tej przez opustoszałe dzielnice aż wyjadą z miasta. Ale tak naprawdę równie dobrze możecie poświatotworzyć z tymi konwojami a jakby co to pytać to pogadamy co i jak W każdym razie tyle mniej więcej można zoriencić się "tak ogólnie" przez sieć itd.

- Rozpoznanie miasta spoko no ale to właściwie trzeba by mieć odpowiedniego człowieka na odpowiednim miejscu. Czyli werbowanie kolejnych informatorów, agentów itd. Tam gdzie to możliwe może dałoby się coś wyśledzić przez sieć/newsy no ale to nie wszędzie się da i do weryfikacji też by trzeba było "źródeł osobowych" czyli posłać/mieć tam człowieka.

- I wywiadowi za 30 info udało się zdobyć potencjalny namiar prowadzący do Alvareza. Czyli ten klub i warsztat. Możecie poświatotworzyć z nazwą czy wyglądem, pi x oko na pierwszy rzut oka nic specjalnego czyli kolejny bar/warsztat i tyle. No co z tym dalej zrobicie i jak rozegracie no to piłka po Waszej stronie.

- Jest też opcja zdobycia pojazdu. Dwie opcje: albo płacicie zasobów x10 jego garażowej pojemności (czyli jak osobówka 25 no to 250 zasobów) i wtedy po prostu macie w bazie ten pojazd (wybierzcie jaki typ). Albo rozgrywamy to w tej turze jako akcje, wtedy zobaczymy co wyjdzie.

- Co do produkcji lekkich to powiedzmy, że przez ten tydzień zmajstrowali jakiś przedmiot. Jaki to niech Stalowy wymyśli albo się potem okaże jak będzie potrzeba. Będzie wiadomo co to podumam ile to by zasobów zeżarło. Pi x oko coś jak wyciszona broń czy inna taka dość zwykła broń piechoty powinna być spoko. Jak coś to pytać

- Poza tym w tą ściągę wkleiłem na dole doc mapkę i skrót najważniejszych sektorów. Nie szczypałem się i podzieliłem wzdłuż głównych dróg jak mi pasowało. Na razie to kreślone na kolanie i wyszło prawie 20 sektorów. Dlatego możliwe, że to się jeszcze pozmienia jeśli będzie to potrzebne. Opis na razie jest dość symboliczny i też w razie potrzeby będzie się go wypełniać w trakcie gry. Póki co zaznaczyłam tam główne adresy które przewinęły się dotąd w sesji. Na ściądze jest to na str. ok 79 - 81. A dla leniwych tu jest link: https://docs.google.com/document/d/1...JzuJMo74/edit#


---



- Dobra ode mnie chyba na razie tyle. Jakby co to pytać i deklarować I paczać w doc i exele chociaż raz na turę
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline