Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2018, 22:59   #2
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Ja mam podobnie. Sporo czytam, zwłaszcza historyczno - militarnej tematyki. I często widzę, że to czy tamto fajnie by sie grało w sesji. Ale odsiew jest duży. Czasem jak przemyślę sprawę okazuje się, że raczej na opowiadanie czy scenkę a nie całą sesję, czasem wykorzystuję jakieś motywy czy pomysły albo klimat w sesjach jakie już prowadzę a bardzo niewiele z tych "świetnych pomysłów" przeradza się w sesję czy postać na sesję. Już prędzej jakiś motyw, BN czy scenka.

- Na przykład czytuję ostatnio podręcznik do walki miejskiej z dużą ilością obrazków i zdjęc by było wiadomo o co chodzi. I wykorzystałem motyw pokonywania przeszkód w murze w "Bękarcicy" do opisu scenki.

- Albo swego czasu przeczytałem podręcznik do surwiwalu i to stało się bodźcem do stworzenia BG - Franka, speca od surwiwalu, do armielówkowego "Domu".
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem