Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2018, 20:13   #718
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
hen_cerbin dlatego łamałem z lampą, pochodnią - czy co tam jest pod ręką (na sali). Równie dobrze mogę nie mieć przy sobie nic z takich przedmiotów, czy nie być ich na sali.

Co do zbroi i tarczy to wiem, ale dalej nie ma nic o broni: laskach/kijach/mieczach. Wpadło mi to do głowy patrząc na ilustrację, na każdej mag ma laskę/miecz/łuk/sierp/kosy (str 50, 53, 58, 66, 72, 79, 84,86, 88, 91 i itd królestwo magii, okładka do podstawki?, ilustracja przy profesji arcymaga, str 148 rzucanie czaru i miecz w rękach, str 154, 155 - podstawka ) a nawet laskę i miecz naraz (str 29 królestwo magii) laska i sierp (ilustracja przy profesji uczeń czarodzieja) i jest tego więcej. Więc to plus brak wzmianki o broni oraz opisy stosowania łuku np przy bursztynowych magach, mieczach przy kolegium cienia i itd podsunęło mi taką wątpliwość. Ale tak być w cale nie musi, do tej pory byłem przyzwyczajony, że magowie mają mieć wolne ręce i mogę tak grać dalej.



3. Ja wrzucałem ostatnio grupowego docka jak dobrze pamiętam, więc może ktoś inny ma ochotę. Ja dziś nie myślę za sprawnie, zjem kolację i spać


E: tak to chyba byłoby przegięcie, teoretycznie umożliwiłoby rzucenie 1 akcjowego czaru i wykonanie ataku. Nie było tematu, to nie mój dzień
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

Ostatnio edytowane przez pi0t : 13-11-2018 o 21:38.
pi0t jest offline