Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2018, 21:14   #1333
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał druidh Zobacz post

Jak odpiszesz to zrobię posta.
1. Franka po rybim smrodzie kolegi-ghula wąpierza ocenia, że musi być to jakiś rybacki lokal. Brzeg rzeki nie śmierdzi rybami.
Sugerowałbym zapytać lokalsów... choćby Jasia stojącego pod chatą na "czatach"

Cytat:
2. Poprosiła Jaśka o ewentualną dodatkową ocenę stanu smrodu i wyglądu ghula oraz wysłała go do Fyodora, aby przekazał spostrzeżenia.
Jaś powie, że na jego to już trup, ale co on tam się zna. Smród ryb kojarzy się jedynie z portem. Port ma dwie części. Handlową w której składowane są towary transportowane rzeką i rybacką gdzie można kupić ryby.

Cytat:
3. Cuci ghula kobiecymi sposobami: leje wodę na twarz, wali z liścia do czasu, aż ktoś jej nie powstrzyma, albo ów się jednak nie obudzi.
No tutaj kości mi pokazują, że nastąpi bezwzględne otwarcie rany (której nie było kiedy zaszyć. Obfite krwawienie zaowocuje uszkodzeniem kiecy. Warto biec po Annę, bo ona ma jakąś wiedzę medyczną...

Cytat:
4. Jest to dyspozycji Anny jak tylko cokolwiek potrzebuje.
Przytrzymać ręcznik? podać igłę? Może uda jej się drugi raz tego dnia uratować życie kolesia...

Cytat:
5. Bardzo niechętnie natomiast pójdzie za Fyodorem. Emocje już zostały wyrażone w poście. -- Zależy co zdecyduje Anna. Proszę pamiętać, że mamy ghula i Gerge pod opieką, a Francisca tym razem się już nie zawaha, żeby zrobić krawat koledze wąpierza.
No... z tym ghulem to nie wiadomo czy zostanie pod waszą opieką. Może nie przeżyć przecież potrząsania.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline