Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2018, 09:44   #458
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
W końcu się udało przerzucić tu. Mam nadzieję, że wszystko Jak czegoś brakuje, pisać śmiało.

Gdy sytuacja się uspokoi. Hrabia wyśle do Robin posłańca, który wręczy jej 15zk za pomoc w odnalezieniu sprawcy niecnego i haniebnego przestępstwa. Możesz Hen dopisać.

Abelard, Borys, Rudolf i Wolfgang, jak zgłoszą się do łowcy i opowiedzą o służbie lojalnej hrabiemu, co w większości deklaracji planowali chcąc uzyskać kasę, dostaną bazowo 2zk. Możecie po prostu dopisać, lub rozegrać dialog, który odbędzie się w „sesyjnym później”.

Vermin traci NPC do czasu wypuszczenia i dojścia Drago do siebie. Pora, by Verminowi powróciła mowa. Niech go Adka nauczy paru słów przez sen.

Jak będę miał chwilę pooaktualizuję pierwszy post.
Dodam m.in. plotkę
*Nocami atakują nas syreny, o których opowiadał szynkarz Silber. Tylko skąd syreny na lądzie?! W lasach?! Przy rzece?!

Fay dostanie info o zarobku. Vermin o braku funkcjonalności NPC.

Możecie deklarować na kolejną część dnia (właściwie wciąż na rano, Ci co nie dali, albo są wciąż na polanie + kolejna część dnia, jakby na przykład szli spać teraz. No a idealnie tradycyjnie to plany na ranek/południe/wieczór bo to mi ułatwi planowanie). Możecie też kontynuować na polanie - wtedy najlepiej doc i deklaracje.

Wolfganga nie przerzucałem na razie z doca. Lechu będziesz miał do posta teraz, albo później. Nie chcę przerywać, bo macie też tam dialog – nie wiem, czy skończony.

Fay przeczuciłem część, resztę otwartych punktów, na dalszą część dnia, będę odpisywał.
 
AJT jest offline