Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2018, 09:49   #45
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Jakby co mogę również pomóc z mechaniką. Ja podesłałem już gotowego bohatera.

Francisco "Franko" Giovani

Były mięśniak rodziny mafijnej, która go zdradziła. Stał się ofiarą nielegalnych eksperymentów i umarł na stole operacyjnym… Upozorowano śmierć w wypadku... Pochowano go... A on powrócił. Stał się nienaturalnie silny i wytrzymały. Zaś jego ciało szybko się regeneruje. Wszystko za cenę koszmarów piekła do którego trafił na parę dni i nękających go wyrzutów sumienia. Rozpoczął krucjatę przeciwko złu. O tym, że żyje wie tylko jego stary mentor, który przed laty był dla niego niemal ojcem i ukrywa go na zapleczu swojego klubu.

Historia jest nieco bardziej skomplikowana, to tylko zarys. Może fajnie byłoby jakieś powiązania między graczami zrobić. Mogę jeszcze coś w mojej przerobić lub pomóc komuś dostosować jego historię.
 
Fenrir__ jest offline