Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2018, 10:20   #69
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Dzień dobry

Trochę wody upłynęło od mojego ostatniego posta. Żeby nie skłamać... jakieś 4 lata? Dobrze jest wrócić do Was, i łezka się kręci w oku na to co widzę.

Nie spodziewałem się, że po takim czasie ktokolwiek będzie jeszcze pamiętał Barbaka, czy styl w jaki opisywałem jego perypetie. Dziękuję eTo. Spowodowałeś, że na chwilę szybciej zabiło mi serducho.
Alema, nigdy przez myśl mi nie przeszło, że ktokolwiek może mnie cytować. Spowodowałaś, że stary i siwiejący facet na chwilę uniósł się kilka centymetrów ponad podłogę, a sweter napiął się na mnie do granic wytrzymałości w miejscach, w których nie napinał się już od baaardzo dawna.
To było bardzo miłe. Dziękuję.

Blacker.... wiesz doskonale, że dla Ciebie mogę być nawet gwiazdką. Już call me
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline