Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2018, 16:41   #70
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
woooooooooooo

AAAAAAAAh! JEDNAK!!! JEDNAK JEDNAK JEDNAK!!! Hihihihi po stylu i tych włochatych stringach to było raczej oczywiste kto zawitał hihihi Przyznaję się sprawdziłam na profilu i widzę datę jak się zalogował

Ale myślałam najpierw że będziesz tylko posty pisał za NPC albo to taki żarcik albo pojedynczy występek hihihihi a JEDNAK!!! Duo Barbak & Emanuel!!!
FAJNIE FAJNIE FAJNIE!!!

Tak całkiem szczerze to mi tam każdy zielony wygląda tak samo i każdy ork mi się kojarzy z Barbakiem bo inne nie zapadły mi w pamięć. Jesteś wyznacznikiem orkowatości dla mnie!!!

ALE ALE ALE pytanie do MG czyli my w sensie Kiti czy ona pamięta i rozpoznaje Barbaka!? Bo on coś nas nie poznał chyba!?... To ten sam nasz Barbak!?
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline