Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2007, 21:06   #24
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
Reputacja: 1 Dreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Szarlej Zobacz post
Odyseja zapomniałaś o jeszcze tej babce co się zjawiła na początku. A my nie mamy? Walczymy z Rogue, której nie możemy dotknąć i z Gambitem, który jakby chciał już by nas zabił.
Dreak mi ta walka wygląda na ustawioną od początku.
Przecież to chyba jest oczywiste pewnie na końcu ta Gremi powie może kiedyś nas pokonacie albo coś w tym stylu

Edit:
Cytat:
Napisał Ravine
Jeźdźcy Zła
Kiedy Second zaczął uderzać Gambita, ten padł na ziemię. Gremi widząc to zamknęła oczy, a Matthew'owi nagle zakręciło się w głowie. Zawroty były tak silne że ten padł na ziemię. Rogue wykorzystała to i dotknęła policzka chłopaka. Ten poczuł się bardziej osłabiony. Rogue w jednej chwili znalazła się tuż za Cieniem i nim ten zdążył się zorientować wyrwała mu włócznię.
Nie wiem jak to mam rozumieć nie napisał że straciłem przytomność czyli chyba jej nie straciłem jak popełniłem błąd to mi napisz MG edytuję posta

Edit2: Nie wiem czy nasz MG wie że kiedy Rogue dotknie kogoś to ten ktoś traci przytomność ale jej błąd
 
__________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans."

Ostatnio edytowane przez Dreak : 18-07-2007 o 19:23.
Dreak jest offline