Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2018, 22:00   #474
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Cytat:
No właśnie... Leshana, Anur, Alia, Rad'ghanuz?
To ja mogę coś jeszcze robić po tym zaklęciu i schowaniu? Jak ci chodzi czy dobrze, to tak, genialnie. Dzięki za upozycjonowanie za kolumną.

Cytat:
(Oczywiście po mojej uwadze wszelkie próby social interaction są z disadvantage, bo Wasze postacie są przesadnie zdenerwowane i nagrzane na walkę.)
Jak masz nam dawać debuffy za porady, to nie dawaj porad póki o nie nie poprosimy!
Nawet dzień nie minął od kiedy pomylili nas z czarną siecią, ja nawet tury nie mam, a przy okazji to jest oczywiste, że wychodzi pomyłka, bo potrafimy czytać. Trochę cierpliwości.

Acz nie powiem, debuff ma sens bo jesteśmy poziom 1 i właśnie wbiliśmy na spontanie do wrogiej bazy. To powiedziawszy disadvantage jest strasznie brutalne.
 
__________________
Also known as Boomy
Recollectors - Ongoing, Gracze: Deadziu, Eleishar
Fiath jest offline