Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2018, 20:41   #1351
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jej. Jeden komp w naprawie a tutaj tyle się dzieje....

Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
Pytania techniczne:
Czy Gerge może chodzić? Na moje pojęcie na nodze z otwartym złamaniem to chyba nic nie mozna zrobić poza kolejnymi uszkodzeniami.
Przy dobrze zorganizowanym usztywnieniu jest szansa, że z asystą dojdzie do infirmarza u Dominikanów i nic więcej sobie nie zrobi. Sam nie da rady.

Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
Czy kobiety mogą jeździć na koniu? Zwłaszcza we dwójkę z kimś?
France młodzi mężczyźni nie przeszkadzają, ale co na to religia?
Pamiętaj, że jesteś w barbarzyńskim kraju!

Cytat:
Napisał Lunatyczka Zobacz post
Nie mam jak zaglądać do doca, bo mam zblokowanego własnego na sprzęcie klienta, a mój lapek na razie ma zepsuty zasilacz. Dopiero w poniedziałek kupię, więc ode mnie post.
Ok. Chłopaki na gdocu dostały info, że mają opisać jak szykują się na noc. Od Ciebie wystarczy deklaracja. O ile nie wpadnę na pomysł, żeby urozmajcić Wam nockę, to następny post Waszej grupy opisze ranek.

Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
Hmmm.... inaczej to widzę =p

Ale zależy mi aby był ten rzut =p
Rzut będzie. Cieszę się, że staracie się rozwiązać ten spór. Pamiętajcie o dwóch rzeczach:

1) To wasze postaci, nie Wy. Nigdy nie przenoście relacji między postaciami na grunt osobisty.
2) Scenariusz wymaga grupy silnych mechanicznie postaci, które będą współpracować. Przeciwnicy jacy mogą się przed Wami pojawić są Bardzo silni mechanicznie i prawie nie ma sytuacji w których w walce 1 na 1 pokonacie któregoś z nadnaturali. Po śmierci Michal i odejściu jej Taboru ściągnąłem trzy kolejne osoby, żeby jako tako wyrównać szanse. Oczywiście nie musicie się martwić tym, że się nie dogadacie.

Jednym z możliwych zakończeń jest również śmierć wszystkich inkwizytorów i zamknięcie oddziału płockiej inkwizycji.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline