Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2018, 22:43   #507
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Proponuję wyprowadzić Raenara za nami przez drzwi i sobie pójść, a po Githa wróci straż miejska.


Zaczniemy od dialogu, Anur powie:

- AAAAA To stąd znam twój głos! - krzyknął Anur. - Gildię broniłem nie orczycę baranie! Kto normalny prowadzi rozbój w zaludnionej karczmie?! To nie jest wieś! Może wyjdź na miasto i zacznij krzyczeć, że jesteś zbirem i chcesz do pierdla?! - zrugał go Gnom swoją prywatną logiką - Mam tatuaż gildii na prawie całą moją gnomią klatę jak chcesz dowodów! Uspokoiłbyś lepiej pantalony i pomógł mi szukać Neverembera! - zaproponował, licząc, że skoro to zlecenie jest dawane byle komu, to i ork mógł coś o nim słyszeć...albo właśnie się tym zajmować.

e. Biorąc pod uwagę że w sumie warto byłoby trzymać tą pozycję przynajmniej przez chwilę dłużej, Vicious mockery w tego typa za skrzyniami pod piętrem, albo tego dalej nad nim za skrzynią, któregokolwiek mogę chociaż trochę zobaczyć, byle inny target od Alii.
 
__________________
Also known as Boomy
Recollectors - Ongoing, Gracze: Deadziu, Eleishar

Ostatnio edytowane przez Fiath : 17-11-2018 o 22:48.
Fiath jest offline