Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2018, 00:19   #511
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
- Mam wam oddać broń skoro mogę zawołać wsparcie? - Jandar zaśmiał się w głos. - Broni nikt wam nie odda. Damy wam wolną drogę wyjścia w zamian za naszego kumpla. Najpier on potem wyjscie. Wasze życie za jego. - zaproponował wymianę. - Gnom może robić co chce. Iść, zostać nic mu nie zrobimy bylebyśmy się dogadali i o tego którego więzicie gdzie indziej. To ścierwo Anur może robić robić za łącznika.

- Tego którego macie gdzie indziej i chcecie zakatować wykupimy. Wydobyliście sobie z niego co chcieliście. Kolejny targ który gwarantuje wam powodzenie rozejmu teraz. Powiedz ile chcecie. Tylko rozsądnie. Wszyscy wyjdziemy z tego z życiem i bogatsi.

Edit Dałem tak, że o ile Anur nas nie zdradzi wydając teraz istnienie Rudego. To może się dogadamy.

Nie wiem czy mogę Jandarem czy nie ale cały czas hold action. Zaczną siekę to strzela.
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 18-11-2018 o 01:33.
Icarius jest offline