Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2018, 08:47   #515
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Wyszła mi w sumie lekko złożona akcja, więc może pójść nieco później.
Cytat:
- Mogę wymienić tego Neverendara na Floona i jeszcze na tym zarobić. Przetrzymajcie go, póki się z wami nie skontaktuję - Anur szeptem poinformował znajdującego się za nim Hassana. Następnie, zrzucił swoją zbroję i koszulę, aby ukazać tatuaż, po czym wyszedł zza schodów z podniesionymi rękoma. - To szyfr?! Darz nie dawał mi szyfrów. To miała być moja inicjacja! - Gnom postawił na uczciwość. Zła odpowiedź na tego typu kod nie dałaby mu żadnej szansy. W ten sposób mogą jednak coś osiągnąć, a w najgorszym wypadku, po prostu skoczy z powrotem za schody i spróbuje się ubrać.
Ruch wyglądałby tak: https://i.imgur.com/fN8EqCD.png
Gdyby zobaczył, że chcą go strzelić, to będzie chciał go po prostu cofnąć. Nie wiem czy są na to akcje w DnD. Jakiś odskok, unik.

Ogółem Anur nie chce się dzielić pieniędzmi z Złotym, więc nie planuje wydawać teraz Neverendara. Sugerowałbym jednak nie próbować przedobrzyć. Poza tym takie odkupywanie Floona zmniejsza nam dochody z misji
 
__________________
Also known as Boomy
Recollectors - Ongoing, Gracze: Deadziu, Eleishar
Fiath jest offline