Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2018, 10:26   #478
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Ja posta dałem i pociągnąłem nieco akcje prywatne BG i te drużynowe. Ogólnie wiem, że moja aktywność jest poniżej średniej w ekipie, ale zawiadamiam, że śledzę DOKa na bieżąco i staram się odpisywać. Mam teraz nieco zamieszania w życiu powiązanego ze zmianą pracy, ale ogólnie na LI czas nadal mam.

Jeżeli chodzi o karawanę to ta za 50ZK brzmi bardzo ciekawie. Baderhoff czaił się na nią od startu sesji, ale czekał aż większa ilość BG będzie chętna. Wiem, że większość jest już na tak, a zatem zachęcam pozostałych. Wolfgang jako ramię zbrojne ekipy będzie na wyprawie.

Ps. Poza naszym kochanym medykiem Wolfgang też potrafi leczyć, ale nie skorzystał jeszcze z tych umiejętności, bo zawsze jakoś byli lepsi na tym polu w ekipie.
 
Lechu jest offline