Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2018, 17:11   #63
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Uff, udało się, KP wysłana. No, przynajmniej część mechaniczna. Jeszcze raz dziękuję Fenrir, bez Ciebie nie dałbym rady. A już tak zwracam się do Ciebie:

Cytat:
Napisał Fenrir
Nie obejmuje to konwersji materiału. To temat trudny debalansujący grę. Zmiana powietrza w skałę, czy podłogi w kwas... Ja bym osobiście był temu przeciwny jak MG. Jak co to zmiany byłyby powolne i uszkadzały strukturę powierzchni, tak że entropia przekonwertowanej materii byłaby znacznie przyśpieszona. Moneta zamieniona w złoto po paru chwilach rozpadała by się w pył itp... Musiałby być to osobna moc.
Zależy jak do tego podejść. Mój zamiar był taki żeby jednak nie tworzyć czegoś z niczego. Innymi słowy można by zamienić powietrze w głaz (chociaż mój oryginalny pomysł akurat wykluczał gazy, nie wspomniałem tylko o tym ), tylko biorąc pod uwagę, że powietrze ma znacznie rzadszą strukturę to do wyprodukowania takiego głazu, który ścigał Indianę Jonesa trzeba by pewnie wypompować powietrze z całej dzielnicy, albo i miasta. Ograniczeń miałem zresztą w planach więcej, choć pewnie wszystkiego nie byłbym w stanie przewidzieć i może rzeczywiście lepiej aż tak daleko w to nie brnąć.
 
Col Frost jest offline