Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2007, 23:56   #18
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Witam!

Idąc od dołu, Lhiannan, PW otrzymałem, uwagi odesłałem, nie nie jest za późno byś mogła zagrać czy coś takiego.

Kutaku, oszczędź mi gracza proszę, zrobił tylko to, o co go prosiłem. Widzę, że nie wstawiłeś mu ostrzeżenia, tym niemniej proszę o ulgowe dlań traktowanie, ponieważ na moją prośbę napisał to, co napisał. Dziękuję.

Blacker, pamiętam o Tobie. Natomiast, jeśli podesłałbyś cośkolwiek nt konceptu postaci, będę mógł już kombinować jak Cię tu zintegrować z przygodą i drużyną, albo przynajmniej w którą stronę tu iść.

Wszyscy: opróżniłem skrzynkę, zatem wszelkie Wasze PW jakie byście mieli dojść już powinny. Jutro wieczorem / pojutrze powinna pojawić się dalsza część opowiadania oraz data startu sesji. Raz jeszcze, jeśli macie pytania, piszcie. Z przyjemnością odpowiem.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline