Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2018, 05:29   #100
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 7 - VIII.29; pn; przedpołudnie; Nice City

- Ok, no to mamy post :> Co do terminu myślę, że tydzień wystarczy. Czyli chciałbym mieć posty od Was skompletowane do następnego weekendu. Czyli do pt. 23.XI, tak bym w weekend mógł dać swój odpis.



- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy
- Akiro 9/9 RL > s: zdrowy; 1x S.Cię;
- Daniel 9/9 RL > s: zdrowy
- Colonel 9/9 RL > s: zdrowy
- Alex 9/9 RL > s: zdrowy; 1x S.Cię;


- Tempo gojenia się Siniaków Alex'a/Akiro:

Alex/Akiro -3,-3,-3,-9 nd zmierzch (20:00)
Alex/Akiro -2,-2,-2,-8 nd pn (00:00)
Alex/Akiro -1,-1,-1,-7 pn noc (04:00)

Alex/Akiro -6 pn, świt (08:00)
Alex/Akiro -5 pn, południe (12:00)
Alex/Akiro -4 pn, popołudnie(16:00)
Alex/Akiro -3 pn, zmierzch (20:00)
Alex/Akiro -2 pn, pn (00:00)
Alex/Akiro -1 wt, noc (04:00)
Alex/Akiro 0 wt, świt (08:00)




PD


- Amu po 15 PD za inicjatywę i ciekawie integracje z lemingami.

- Abi 5 PD za interakcję w doc.





Omówienie



- Ronin jak mówiłem turę temu, brak reakcji = opuszczenie gry. No jest brak reakcji przez całą turę więc opuszczasz grę. Dzięki za wystartowanie w rekrucie, zainteresowanie i poświęcony czas. Jakby Cię naszło na powrót to daj znać to pomyślimy. Ale na razie dziękuję za dotychczasowy udział w sesji.

- Poza tym poranek przeszedł w Nice City w przedpołudnie. Jest skwar i spiekota chociaż niebo jest pochmurne więc Słońca raczej nie ma.

- Colonel jest w swoim pokoju w "Muszelce". Vesna na końcu posta jest gdzieś w kombinacie "Petro". Wcześniej są scenki "na mieście" z Patrickiem i w "Siodle" z Mechlerem. W razie czego są to scenki do rozegrania no ale na tapecie jest ta w "Petro" z końca posta.

- No i chyba tyle. Jeśli coś jest niejasne no to po prostu pytać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline