Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2018, 11:54   #1358
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
Z tego co zrozumiałam przygotowując się do sesji, założenia były takie, że tworzymy drużynę mającą walczyć ze złem na danym obszarze. Widzę, że tylko ja miałam taki pogląd na tą rozgrywkę. Mogę tylko powiedzieć, że jest mi nieco przykro.
Największe zło czai się w ludzkich sercach! Inkwizycja na razie zidentyfikowała je. Teraz będzie walczyć.
Nie jest tylko jeszcze ustalone czy będzie walczyć ze złem w swoim sercu, czy w sercu bliźniego. Jeśli okaże się że inkwizycja jest zła to porażka będzie w pewnym sensie sukcesem.

Ogólnie i prosto mówiąc, jeśli Fyodor będzie więcej pytał kobiet, Franki, a mniej mówił co mają robić to myślę że współpraca się poprawi. Jeśli weźmie pod uwagę również inny punkt widzenia Franki na sprawę torturowania jej męża to będzie jeszcze lepiej.

Franka chętnie podejmie walkę że strasznym demonem, ale nie ma na razie okazji aby o tym opowiedzieć.
 
__________________
by dru'
druidh jest offline