Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2018, 14:39   #20
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
- To wolałeś obić mi mordę niż tę Marthę znaleźć? - zapytał Valten z wrodzonym brakiem taktu. A następnie dodał, zreflektowany - Nie powiedziałem tego. Już pójdę.

I faktycznie wyszedł, zanim Gorg postanowi raz jeszcze potraktować go krótkim mieczem.

Plan miał następujący - odebrać swoją włócznię, zadbać o to, żeby jeszcze bardziej przypominała kostur i ruszyć w poszukiwaniu wspomnianego zamtuza. Gdy go znajdzie, rozejrzy się w okolicy, nie wie jeszcze za bardzo po co, kupi na jakimś straganie pasztecik albo inną namiastkę posiłku. A jeszcze później uda się pod bramę zamtuza Aldony i zobaczy, czy trzydniowy żołd najemnika wystarczy na zamówienie kobiety i próbę przekupienia jej, żeby opowiedziała mu o Marcie. Lepszego planu nie miał.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline