Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2018, 13:45   #133
Marrrt
 
Marrrt's Avatar
 
Reputacja: 1 Marrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputację
- Samiście jak dzieci - warknął legionista. Nie sądził by małpoludy były rozumne i wiedziały co wygadują ci dwaj rusamanami, ale strach napewno potrafią rozpoznać - Cieni się własnych boicie! Jak cały Yarakan jako i wy jest, to iście niesłusznieśmy uciekali w dzicz. Starczyło pobębnić i postraszyć i cały pościg by się rozpierzchł. Weźcie się garść, bo tym lamentowaniem tylko zapraszacie ich do napaści! A ty... - spojrzał na Ramiego - Pokaż, żeś rusamanamski żołnierz, a nie pośledni więzienny oprawca.

Przed sobą ukryć nie potrafił jednak, że też się obawia. Nie miał wcześniej do czynienia z małpoludami i nie wiedział na co je stać. Spodziewał się osaczenia, wygrażania, rzucania kamieniami, nocnego straszenia, a potem... No właśnie.

Gdy obozowisko było już w pełni rozbite, podszedł do Cedmona.
- Zejdę na dół do tych stworów - oznajmił niechętnie - Spróbuję z pomocą naszego nieumarłego przyjaciela przekonać je, że warto omijać nas szerokim łukiem. Co by się nie działo, nie daj tym dwóm durniom uciec. A jakby to bębnienie ucichło, a ja bym nie wracał... nie obrażę się jak mnie poszukasz.

Liczę staruszku... na dużo potwornego hałasu... Nie będzie mi żal kilku małpoludów, ale nie chciałbym do cna stracić rozum, na skutek twojego czarostwa. Jeśli jednak nie okażą się dość płochliwe... użyj tego zaklęcia z grobowca Władcy Jeźdźców. Ja zrobię resztę. I postrasz ich... może w języku, którego używał Yusuf? A nuż twój discipulus znany jest w tej okolicy...
 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin
Marrrt jest offline