Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2018, 15:01   #77
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Raczej nie. Moja postać nie żyje... W sensie zabili ją w pilocie serialu. Zdążyła jednak wrócić przed końcem i porachować paru obszarpańcom kości. Ogólnie się ukrywa. Nie chce matki na stres wystawiać, ani kusić swoich wrogów. Działa mocno w ukryciu. Zazwyczaj nosi bluzę z kapturem. Choć trzeba przyznać trochę się w oczy rzuca. Plus jest tego taki, że wszędzie figuruje jako martwy, więc policja uważa, że coś nie tak w systemie mają bo jakie trupy chodzą i biją innych.

Nie wiem jak MG rozpocznie ile czasu minęło. Ja myślę, że przynajmniej tak około 2 odcinka. Więc raczej nie długo. Więc bawię się w bicie złych raczej tygodnie aniżeli lata czy miesiące.

Co do powiązania postaci to tak jak mówiłem. Zróbmy pierwszy odcinek. Klub mentora zostaje wzięty pod buta Giovanich chcą dużo wyższy haracz grożą, że go spalą. Nerwy mi puściły. Coś się stało i tu pojawia się twoja postać. Możesz pojawić się jako komplikacja, rozwiazanie komplikacji lub jedno i drugie jednocześnie. Możemy sobie opracować takie powiązanie. Jednocześnie ja powinienem się pojawić w twoim pierwszym odcinku... Ewentualnie możemy sobie wymyślić jakieś połączenie.
 
Fenrir__ jest offline