Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2018, 17:32   #704
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kaworu Zobacz post
Elena chiałaby zobaczyć targ goblinów jako occult scientist :P Ale psem też się może zająć :P
Targ goblinów to trochę jeszcze zajmię bo Pani Maria musi zebrać trochę Blasku żeby przygotować się do podróży a ja poczytać dodatek i jeszcze parę szczegółów z ogólnej wizji przemyśleć.

Do tego wpierw scenka walki dla Marka musi się odbyć żeby jego Bestia też się trochę podładowała

Teraz trochę jestem zabiegany więc nie wyznaczam dedlinów ale mam w planach dorzucić coś krótkiego pewno odpowiedź na komentarz Eleny czyli tą informacje o zbieraniu blasku co wyżej jest do tego reakcje Ducha Ciemnej Ćmy na poczynania Franka i może drugą część scenki Małpy z FIRMY.

EDIT Z 09-12-2018, 13:22 Słuchajcie nie wiem jak u was z czasem ale mi się ciągle sypie wszystko na głowe. Do końca tego miesiąca mam czas na oddanie pracy nie bardzo mi idzie jej zrobienie i nie wiem jak się sytuacja będzie dalej rozwijać...

Chciałbym na razie wrzucić tą sesje do zamrażarki, być może uda mi się wrzucić jakiegoś posta z doskoku np. dokończenie scenki z FIRMĄ czy odpowiedź babci kwiatek na zainteresowanie wyprawą. Tak jakoś z doskoku w ramach oderwania się od pracy

Niestety nie dam rady zrobić bardziej wymagających scenek typu walka Marka czy początek rozdziału czwartego jakim będzie wyprawa.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 05-01-2019 o 00:28.
Brilchan jest offline