Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2018, 18:56   #214
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Niestety mam bardzo złe wieści. Planuje zamknąć sesję. Główny powód to brak czasu, drugi to że przestoje w sesji wybijają mnie z rytmu gry tak jak pewnie was. Mam za dużo obowiązków w realnym świecie. Dzieci, praca i jak wracam to mam dylemat czy odpocząć, wyspać się czy dać odpis. W dłuższej perspektywie ciężko mi to pogodzić.

A jak wiecie charakter tej sesji różni się od innych gdzie raz w tygodniu MG siada na 2 godzinki i robi odpis dla drużyny. Tu jest codzienna praca na gdocu, jak wiecie działam na kilku gdocach. Po prostu nie wyrabiam. Sesja miała na celu poszukiwanie informacji, spotkania z NPCami jest ich całkiem sporo,i zdobywanie wiedzy. Była nieco zbliżona do tego co dzieje się w Call of Cthulhu tylko że bez Mitów.

Czuje ze zawiodlem nieco wasze oczekiwania, przepraszam.

Dziękuję za grę. Jesteście świetni. Każdego z was drodzy gracze mogą z czystym sumieniem polecić. smutno zamykać, bo to była najlepsza sesja jaką prowadziłem na Lastinn. Mam nadzieje ze uda mi się wrócić do grania w mniej angażujących projektach.


PS. Oczywiście będzie ode mnie ostatni post z wyjaśnieniem niektórych tajemnic sesji.

Pozdrawiam serdecznie Adr
 
Adr jest offline