Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2018, 06:19   #163
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 13 - 2037.II.19; cz; zmierzch

- Oki, no to mój post jest. Termin powiedzmy, że do czw. 29.XI. Czyli ok tygodnia na sklejenie posta. Dacie radę to w piątek postarałbym się odpisać.




Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga III; Biolab)
- Frank Hodowski; 12/12; zdrowy (Ranga III; Produkcyjny Lekki)
- Lena Grey; 12/12; zdrowa (Ranga III; Skany)


---




Omówienie




@Wszyscy

- Właściwie mnie by się łatwiej operowało jakby reszta Waszych zespołów też miała staty. Więc na razie zrobiłem dodatkowe tabelki w exel z bazorobieniem i zakładce "Skład osobowy bazy". Jakby ktoś dał radę zmajstrować mechę reszty zespołu byłbym zobowiązany Nie trzeba na raz, może być i jeden i po trochu ich robić.



George, "Amadeo" i Jarl



- Sprawa ze zwinięciem furgonetki poszła tak średnio. Ale udało się. Chłopaki i w samochodzi i w magazynie naczekali się ale wyglądało na to, że się opłaciło. Georgowi wyszedł dość średni rzut dlatego tak wyszło jak widać.

- Jesteście w nieco mniej opuszczonej dzielnicy niż Marina Vila czy Dutchtown. Po tej ściądze na mapce to wciąż jesteście na zachodnim brzegu rzeki, w Sektorze II - Jennings. Im dalej od rzeki i centrum tym mniej cywilizowane okolice. Na koniec posta, magazyn gdzie czeka Jarl jest w zachodnich rejonach tego sektora. Samochodem to jakieś 20 - 40 min jazdy do browaru Lempa. Zależy od ruchu, prędkości i trasy. To tak przy względnie normalnym trybie jazdy, gdzieś tyle jechaliście z bazy.

- Jarlowi się zaś nudziło jak chłopakom i do tego marzł. Aż zadziałały te pechowe rzuty kostką. Czyli ten pies i para ochroniarzy. Może go tylko spiszą i pogrożą palcem no ale to czas i kryjówka raczej spalona. Ale to wiele zależy od zachowania Jarla czyli co teraz zrobi w tej turze. Na koniec posta jest obszczekiwany przez kundla i oślepiony latarkami przez ochroniarzy. Dzieli go od ochroniarzy jakieś 20 - 25 m.

- Cała trójka używa legend więc 3 legendy schodzą ze stanu magazynowego.

- Samochody (Amadeo w osobówce a George w furgonetce) są kilka ulic od magazynu i jeszcze go nie widzą. Zresztą Jarl ich też nie. Ale mogą się komunikować przez komunikator w uchu. Tyle, że ochroniarze są na tyle blisko, że szeptu może nie usłyszą ale mogą widzieć ruchy ust i głośniejszą rozmowę.



@Ruben



- Drugi rzut poszedł dla Rubena. Też średni to poszło mu średnio. Więc powiedzmy, że dał znać ocb w warsztacie a tam przyjęli to do wiadomości.

- Warsztat wydaje się mieć co potrzeba do obsługi pojazdów. Załogi jest czworo: trzech facetów i jedna laska. Wszyscy kolorowi. Jak MTM chcesz to możesz tutaj poświatotworzyć.

- Wyglądem i zachowaniem obsługa świetnie się wpisuje w lokalny koloryt społeczny. Poza tym pod względem warsztatwym wydają się być całkiem sprawni i obrotni.

- Jak chcesz MTM to możesz coś ponawijać do nich i w tej turze. Czyli rozegrać scenkę. No ale to wtedy też w poście + kulanie.

- No i Ruben też zużywa 1 legendę. Czyli łącznie na ten wypad na miasto poszło 4 czyli zostało 6 w zapasie.


---

- Chyba ode mnie tyle. Jakby co to pytać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline