Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2018, 14:44   #29
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Po wyjściu Lwa, Holender siedział jeszcze jakiś czas zamyślony, aż sięgnął po smartfona. Zaczął przeglądać sieć w poszukiwaniu informacji na temat mordów w Belgradzie. Ze szczególnym naciskiem Lex wyszukiwał informacji o tych powiązanych (na pewno lub w trybie przypuszczającym) z seryjnym zabójcą, który ostatnio zaszczycił swoją twórczością Zemun.


wits+resolve
Kostnica
4 sukcesy


Lex niewiele mógł zdziałać swoimi trupimi paluchami w dotykowej przeglądarce dlatego po prostu powiedział telefonowi co chce znaleźć. Okazało się, że od ponad dwóch miesięcy zanotowano w Belgradzie sześć zaginięć we wszystkich przypadkach młode dziewczyny. Jak do tej pory odnaleziono dwie z nich, martwe. Jedną dziś, kilka ulic stąd. Policja nie chce ujawniać szczegółów, ale podobno prasa dotarła do informatora, który utrzymuje, że pierwsza dziewczyna umarła z wykrwawienia. Poza tym, w ostatnim tygodniu w Belgradzie popełniono cztery morderstwa. Policja utrzymuje, że nie są one powiązane z zaginięciami. Ofiary to: Emerytka, Dozorca, Diler oraz Student.

W czasie prasówki wampir zauważył notyfikację o mailu od swojej ex, co porządnie go zdziwiło. Therese unikała z nim kontaktów od rozwodu. Komunikowała się tylko czasem w sprawie Anniki.
- Mail - dał polecenie głosowe. - Wyświetl nowe wiadomości.
Teresa nie przebierała w słowach:

Cytat:
Napisał Therese de Bruyne
Słuchaj
Nie wiem co ty znowu jej nagadałeś, myślisz, że możesz mojej córce mieszać w głowie i zwodzić? Annika porzuciła jakikolwiek rozsądek i ze wszystkich zagranicznych kierunków jakie mogła wybrać wybrała studia w Belgradzie. Aleks, noż kurwa mać! czemu nie możesz zostawić nas w spokoju? przecież zawsze tego chciałeś, co wydaje ci się, że teraz będziesz tatusiem?
Jeśli mojej córce spadnie włos z głowy w tej bałkańskiej dziczy to cię zabiję.
Wampir zgłupiał.
Tak po ludzku.
Annika co prawda przyjeżdżała kilka razy do Serbii by się z nim zobaczyć, ale wieści o studiach tutaj i jej ciągłej obecności... to było coś zupełnie innego.

Podniósł się ciężko i skierował się ku schodom na dół, ale gdy już wyszedł na główną salę, gdzie było już trochę tłoczniej, nie udał się za bar, a do sali bilardowej.
- Dobra chłopcy - odezwał się od samego progu. Zwykle tak nazywał bikerów, choć wielu dawno wyszło z wieku, który uzasadniałby to. - Chcę wiedzieć wszystko o tym świrze co tu kroi laski, oraz o samych zabójcach. - Uniósł telefon. - Odpuśćcie sobie to co przekazują media. To już wiem. Co wiecie poza tym, przypuszczenia. Hm?
- Pewnie cyganie, albańce albo bośniacy - Przekrzykiwali się mężczyźni spluwając ostentacyjnie przy każdej z wymienionych nacji.
- Moja dupa znała tą lalkę, co ją dzisiaj znaleźli, mówi, że to kurwa była i robiła laskę turasom, chuj jej w dupe.
- A twoja dupa to skąd takie kurwy zna... co? - podśpiewywał się inny biker.
- Ale ci zaraz zajebie!
- Dobra, spokój. - Wampir uniósł ręce by powstrzymać rodzącą się awanturę. - Gdzie znajdę tą twoją dupę?
- Jej stara truje o tym zboczeńcu i Rita się teraz dyga. Siedzi dziś w domu.
- Taa, tylko czyim…
- Daj mi adres i powiedz jej, że wpadnę za niedługo. Chce z nią chwile pogadać. Trzeba dorwać tego skurwiela, sprawdźcie ile dacie radę się wywiedzieć na mieście.



- Muszę iść coś załatwić - Lex odezwał się do “Młodego” na powrót podchodząc do baru. - Zastąp mnie, napiwki twoje.
Luca skinął ochoczo głową podczas nalewania piwa.
Wampir omiótł wzrokiem zapełniająca się salkę i skierował się ku wyjściu.
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"
Leoncoeur jest offline