Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2018, 16:16   #60
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
EDIT(WCZEŚNIESZY POST)
Wrzuciłem posta postaram się dodać potem hiperlinki i tym podobne drobiazgi mam trochę problem z tym żeby wykropować fotografie na porteret postaci.

Nie wiem gdzie mam pisać w komentarzach na forum czy w którymś z docków spróbuje tutaj:

- Jaki mamy poziom więzów Viniculum ?

- Co robimy z Księciem ? Patrząc że mamy Kolduna i Tremere sądzę że ciekawiej byłoby zająć się Matuzalemem ? Wydawało mi się że Cień planuje go zdiabolizować jako Sfora za pomocą Ritual of the Bitter Rose, co by pozwoliło nam uniknąć sytuacji gdzie osobowość starszego wampira przejmuje kontrolę jak to miało miejsce w niektórych scenariuszach Gehenny ale koniec końców tego rytuału nie mamy więc czy są jakieś plany co zrobimy ?

- Spróbuje jakoś w najbliższym czasie doedytować trochę przemyśleń do posta i hiperlinków.
 
Brilchan jest offline