Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2018, 21:14   #22
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lynx Lynx Zobacz post
To witam wszystkich. Jestem tu nowy i nie do końca ogarnięty, ale mam nadzieje że będzie się nam miło grało XD i nie będę za bardzo przeszkadzać.
Panie, tu trzeba pomagać, samo nie przeszkadzanie nie wystarczy. Mamy trzech medyków i psa (sory Mike, ale jeśli Twoja postać nie ma laserowego oka, albo wyrzutni rakiet to zaliczam ją do grona tych, którzy nie odpowiedzą na ostrzał ), siła ognia oddziału jest więc niewielka. A tu przecież czekają na nas Legioniści, bandyci, mutasy, Szpony Śmierci, Bractwo...

Oczywiście żartowałem. Witam Cię serdecznie i obyś zagościł wśród nas na baaaardzo długo (a przynajmniej na tyle, by nie używać w stosunku do Twojej osoby terminu "zagościł")
 
Col Frost jest offline