Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2018, 22:28   #92
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Ja bym się zastanowił czy nie warto by mieć w bazie jakiejś celi, gdyby trzeba było przetrzymać bandziora wbrew jego woli i zmiękczyć przed przesłuchaniem. Centrum dowodzenia nam raczej niepotrzebne, skoro jest nas na razie dwóch. Do innych pomieszczeń to już raczej byśmy potrzebowali specjalistów. Myślałem o warsztacie, ale w sumie ani Franko, ani Tommy nie używają żadnego sprzętu (oprócz wspomnianego autka), a zresztą złotej rączki też nie mamy. Prywatne kwatery w sumie też niepotrzebne, chyba że dla Franko, Tommy raczej będzie nocował w domu dziecka (o ile w ogóle będzie czas na sen). Biblioteka mogłaby być pomocna, w zależności od zawartości (jakieś mapy, plany słynniejszych budynków, historia najnowsza miasta, monografie znanych postaci np. Ironsa).

Podsumowując zastanowiłbym się czy w kuchni nie urządzić celi (rura z gazem też się może w takiej przydać ). Co do biblioteki nie jestem do końca przekonany, reszta z wymienionych przeze raczej zbędna na tym etapie.
 
Col Frost jest offline