Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2018, 00:40   #29
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Post

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
1 - A widzę ekwipunek wpisałeś na KP ale w co my jesteśmy ubrani poza tym? Coś jak początkowi rekruci z Tactica?
Tutaj masz wygląd munduru i pancerza: NCR armor | Fallout Wiki | FANDOM powered by Wikia

Oczywiście pod spodem jakieś t-shirty, pantalony itp. Nie wiedziałem, że jesteśmy aż tak drobiazgowi.

Cytat:
2 - I w sumie jak to cyberpies jest maskotką? To nie ma go w naszej hierarchii oddziału?
Jest. Ma umowny stopień specjalisty, czyli coś na wzór starszego szeregowego / "młodszego kaprala", ale nikt trzeźwy na umyśle nie przekazałby mu dowodzenia.

Chyba, że przyszłyby papiery z centrali. I tak wszyscy w armii wiedzą, kto jest MFWIC.

Cytat:
3 - Ten obóz szkoleniowy to przechodziliśmy jakoś razem czyli się już jakoś z niego znamy czy tak jakoś inaczej i się pierwszy raz widzimy?
Przechodziliście go razem. A czy się jakoś w międzyczasie zgraliście, czy w ogóle byliście w tych samych sekcjach szkoleniowych, wreszcie czy w ogóle starczyło na to czasu i sił - od Was zależy. I tak wasze postacie muszą się zintegrować bardzo szybko... albo będą bez szans i zginą.

Cytat:
4 - Może jakaś ściąga w pierwszym poście kto kim gra + specostwo? Aby było pod ręką? Tak, zwłaszcza na początku sesji?
Po to piszecie swoje pierwsze posty, bez mojego zwyczajowego Hitchcocka. Więc postarajcie się o to, by się dobrze i przejrzyście zaprezentować. Kto ma problemy z pamięcią, to niech sobie robi notatki.

To, że u mnie nie padają trupy już w pierwszym wpisie to jakiś ewenement. Ale mamy wiele osób nieobytych z moimi terapiami szokowymi, więc dawkujemy jak z kroplówki... na razie.

BTW: Pipboy zwrócił na to uwagę, więc dla formalności powiem - w Waszych kartach na GDocu wypisałem Wam z osobna sekcję "Ekwipunek". Opisy większości sprzętu znajdziecie na The Vault.

I dalej, żeby pokrótce opisać Wasze uzbrojenie. Hunting Rifle z FO3 i FO:NV to nie automat, tylko karabin powtarzalny, pięcionabojowy, z zamkiem czterotaktowym. Na tej samej zasadzie działały Lee Enfield, Mosin-Nagant, Mauser K98 czy Springfield.

Wersja z FO3 jest słabsza, i taką mają ludzie z Waszej drużyny. Bije nabojem .32cal . Wersja mocniejsza, popularna pośród 1st Recon i Wastelandersów w Nevadzie łoi kulą .308 . Powszechny jest też półautomat na .223 Remington (wersja wojskowa: 5,56mm), znany z FO1&2 Colt Rangemaster (dostępny także w wersji na .308 / 7,62mm). Wasza broń boczna to stare pistolety na nabój 10mm: N80 (u mnie jest to pistol z FO4) i N99 (FO3 i NV).

Stallona Combat Knife to ten sam nóż bojowy, jaki znajdziecie we wszystkich częściach gry. Granaty zaś są z zapalnikiem czasowym (ładunek eksploduje po określonym czasie od zerwania zawleczki) i jest w typie obronnym (mocniejszy ładunek i większa ilość szrapneli) - spotykany w grach od FO3.

Rzuciłem parę poprawek do psota i zmieniłem MGowy avatar + nick na bardziej sugestywny. Zobaczymy, czy się przyjmie.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 22-11-2018 o 00:56.
Micas jest offline