Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2018, 08:36   #97
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Poprawiłem opis w pliku. Wyrzuciłem kuchnie dorzuciłem cele - jako stare komórki w piwnicy zamykane na solidne kraty, w jednej są rury z gazem ...

Do tego wpadłem na pomysł, że można wykorzystać ćwiczących w klubie jako obrońców, dwa pozostałe punkty dają nam 4 pkty mocy do wykorzystania dodatkowe dwa otrzymamy jako, że moc dostępna jest tylko w godzinach używania klubu. Daje nam to 3 wyszkolonych obrońców. No i w ten sposób mamy wydane 10 punktów.

Mam prośbę jeszcze. Mike może dasz radę pozamieniać jakoś dzielnice i zbliżyć Dead End do Litlle Italia, albo na odwrót? Taki rozstrzał może spowodować problemy logistyczne na sesji. A hasło "przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę" stanie się kluczem połowy sesji... No chyba, że chcesz obniżyć budżet serialu i większość scen będzie rozgrywać się w pociągach...
 
Fenrir__ jest offline