Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2018, 13:09   #1373
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cytat:
“Mamy zatem sytuację gdzie sług bożych jest garstka. Wrogów zaś “legion”. To zmusi nas do sprytu i uważnych decyzji.”
- Eberhard Czerwony, ze wstępu do “Jak poznać i zwalczać stworzenia nocy”
Bilans strat:

Franka straciła pomocnika (męża) i kontakt (Dohna)
Anna straciła pomocnika (Gerge)
Fyodor stracił relikwię (włócznia)
Drużyna straciła sojusznika (Walter Weismuth)

Niektóre z tych strat są permanentne inne tymczasowe.

Zamordowanie ghula przez Frankę to grzech (podręcznik str. 159).
Ponieważ jest to w jej przekonaniu bardzo duży grzech (poziom 1, podczas gdy sama miała wiary 8) to z miejsca traci jeden poziom Piety a o kolejny poziom wykonuję rzut.

Rzut okazał się krytyczna porażką, więc spada kolejny poziom Piety (z 8 spada na 6) i dodatkowo rzucam o nową klątwę.

Wypadło 5.
Ponieważ rzut dotyczył sumienia (nie Superior Virtues) to z wyniku zdejmuję 1.
4 = utrata 2 punktów Conviction i przeświadczenie, że “było blisko”.

Druidh uzupełnij kartę

Brok będzie mieć swój fragment niedługo.

Płock może pogadać. Kluczowym pytaniem jest to, czy Francisca podzieli się wiedzą, czy lecimy na chybił trafił. Może być sporo akcji w tej kolejce, dlatego gdoc może być dobrym rozwiązaniem.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline