Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2018, 14:51   #1376
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
Cholera, a ja pomyślałem, że jest odwrotnie.

Coś tam się jej podziało i myślałem, że jakoś na to zareaguje. Najgorsze, że już wrzuciłem fragment, żeby pchnąć sprawę do przodu. To chyba wyedytuje. France w sumie to nie jest żal tego chłopa, ale raczej tego że coś jej mówi, że utraciła łaskę bożą. Traktuje to jako swoistą porażkę.

Czy poczucie utraty bożej łaski może być przyczyną rozpaczy? Coś zrobiła źle, ale nie wie co... tak?

<mruży oczy> Czy jak nie-powiem-kto uszkadzał palce nie-powiem-kogo, to też miał rzucane?

Edyta1001:
Ponieważ czuje się trochę zagubiony w kwestii tego co wydarzyło się kiedy można by odtworzyc kolejność zdarzeń w tym pomieszczeniu z wykrwawionym bogobojnym chrześcijaninem wraz z przybyciem tego młodego brata?
 
__________________
by dru'

Ostatnio edytowane przez druidh : 22-11-2018 o 18:26. Powód: tysiąc edycji tego posta ze względu na natłok myśli
druidh jest offline