Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2018, 12:50   #164
WielkiTkacz
 
WielkiTkacz's Avatar
 
Reputacja: 1 WielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputację
Po 1. Proszę pamiętać, że w poście #49 trwa zapis Gladina.

Po 2. Proszę o informację jak ktoś deklaruje spanko - podobnie jak Obca.

Po 3. Nie. Nie idziemy wersją Sztormu Chaosu i WW. Pisałem to na początku, ale rozumiem, że niektórzy mają dużo na głowie i nie czytają wszystkiego ze zrozumieniem Idziemy wersją ze Sztormu Chaosu, czyli tak - niedawno zakończyła się walka z Archaonem. Wspominałem również, że każdy kto ma profesję wojskową i jest z Imperium, może zostać posądzony o dezercję przez władze/szlachtę/ipt. Jest to dosyć istotne. Tylko Manfred i Erik mają pojęcie na jakim etapie jest wojna. Dla reszty wojna trwa. Mówi się o jej końcu i nadchodzącym głodzie w Imperium, ale nic więcej.

Edit: Nie chciałem wprowadzać "zmutowanej" historii z połączeniem WewW. z historią z II edycji, ponieważ u każdego MG ona wygląda nieco inaczej i musiałbym was wprowadzać w masę historycznych i politycznych faktów. Łatwiej jest grać po prostu w II edycję i tyle. Obowiązują zatem wszystkie podręczniki, które do tej edycji wyszły i z niej właśnie historia.

Po 4. Sugeruję założyć jakiś notatnik sesyjny w docu, w którym będziecie zapisywać sobie istotne informacje. Bo im głębiej w las tym więcej drzew... (zawaniało elfem...)
 
__________________
Prowadzę: Liczmistrz; Kwestia Ceny
Gram: Zdarzenie

Ostatnio edytowane przez WielkiTkacz : 24-11-2018 o 12:52. Powód: Patrz Edit
WielkiTkacz jest offline