Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2007, 13:03   #117
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Aż się wierzyć nie chce. Ten "nieopierzony druid" jest tak wiarygodny, że głowę bym dał, że już pisałeś tego typu rzeczy. Hmm swoją drogą, miałem co do niego pewne plany, ale jednak mój kapłan wybierze inną drogę spełnienia swojej misji Niemniej Amman stanowi jedno z wyjść awaryjnych

Mogę mieć prośbę do naszego MG??
Czy zechciałbyś opisać miary czasowe naszej przygody??
Nie w sensie ile będzie trwać (oby jak najdłużej) Tylko tak mniej więcej który tam jest rok, jakiej ery, jakie są miesiące, ile, jakie dni w tygodniu (bo poniedziałek, wtorek itd, byłoby zbyt pięknie). No i najważniejsze, jaki jest dzień tygodnia!! To w cale nie dlatego, że się czepiam, tylko to bardzo ważne dla mojego kapłana. Poza tym chciałbym określać daty na nagrobkach. Szukam kogoś z ostatnich paru tygodni, a nie chciałbym przez pomyłkę trafić do krypty, w której najmłodsze zwłoki będą miały 700lat!!

BTW: Abishai, zechcesz wkleić podstawowe informacje o moim bogu, czy sam powinienem to zrobić. Tonem gorliwego kapłana nawracającego na swą jedyną i słuszną wiarę??
 
Mi Raaz jest offline