Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2018, 15:52   #221
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Wsiedliście w BRATA i ruszyliście w kierunku miasta na ulicach ruch był niewielki ale w domach i paru lokalach widać było ludzi w większych grupach dyskutujących z ożywieniem.
Sklep był dziś otwarty więc śmiało weszliście do środka wyglądał podobnie jak ostatnio, dawny supermarket obecnie pełniący funkcję sklepu gospodarczo spożywczego. Dziś za ladą stał starszy ze sprzedawców. Na wasz widok uśmiechnął się niepewnie.
-Dzień dobry, witam ponownie, mam nadzieję że dzisiaj uda mi się być bardziej pomocnym.

Cosmo
Anthony bez zastanowienia odpowiedział
-Tak, mamy trochę podkładowej, ale w sumie chyba mam coś pilniejszego do roboty, Cal chce żebym przywrócił sprawność Hi-railera. Więc będę potrzebował pomocy z układem hydraulicznym i przy okazji obejrzelibyśmy mechaniczne jak sytuacja wygląda, co ty na to?
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline