Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2018, 12:51   #131
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Gdy już trener omówił taktykę i wszyscy szykowali się do powrotu na boisko Hajime odciągnął go dyskretnie na bok.
- Trenerze, z Urashimą jest coś nie tak. - Powiedział półgłosem - i nie mówię tego dlatego, że chcę go zastąpić. Jestem najlepszy i nie muszę zniżać się do sztuczek - nie dodał, że czeka aż trener w końcu przejrzy na oczy. -
Teraz chodzi mi o drużynę. Chyba złapał kontuzję, o której nikomu nic nie powiedział. Może warto go zmienić, żeby nie spieprzył sobie kariery. Jest lepszy od Nonaburo, ale jeśli padnie nam dziś to w kolejnych meczach może nam tylko zastępstwo zostać.
Z trudem to przychodziło Soroyamie, bo w tym czarnym scenariuszu, trener musiał by wyznaczyć nowego kapitana. Ale z drugiej strony nie mógł postąpić inaczej, w końcu drużyna i on stanowili jedność, byli jego przedłużeniem. Nawet jeśli kapitanem był Kenji w wyniku zaślepiania trenera.
 
Mike jest teraz online