Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2018, 13:19   #3
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Tommy oderwał wzrok od gazety, oczy mu się świeciły.

- Mówisz serio?! - szybko zamilknął zorientowawszy się, że jego krzyk z pewnością był słyszany w pomieszczeniu, w którym Dany rozmawiał z grupką kobiet. Ponieważ jednak nic nie wskazywało na to, by kogoś zainteresował ten krótki wybuch radości, chłopak kontynuował ściszonym głosem. - Myślę, że znajdę trochę czasu, w końcu taka okazja... Znaczy mam trochę zajęć, ale... No dobra, nie mam za dużo do roboty - plątał się w zeznaniach.

Po prawdzie, nawet gdyby miał nie wiadomo ile do zrobienia i tak by to olał, byle tylko móc pójść z Franko. Kiedyś ten postawny mężczyzna był dla niego tylko zwykłym mięśniakiem, kolejnym bywalcem siłowni Dany'ego, fakt że rozmiarami przerastającym wszystkich pozostałych. Tommy nie zwracał jednak na niego większej uwagi, pomijając podziwianie jego olbrzymich mięśni. Wszystko zmieniło się tego dnia, gdy Franko uratował życie jemu i jego koledze Zackowi. To czego był tamtego dnia świadkiem...

Odkrył, że nie tylko on posiada moc, że jest ktoś jeszcze i tym kimś był gość, którego widywał codziennie. Od tamtej pory jego stosunek do mięśniaka zmienił się całkowicie. Marzył, by zabrał go kiedyś na akcję i wszystko wskazywało, że nareszcie ta chwila nadeszła! Trudno mu było zachować powagę.

- Myślisz, że to może mieć coś wspólnego z tym? - podał przyjacielowi gazetę, w której na pierwszej stronie, wypisany tłustymi literami tytuł informował o morderstwie jakiejś modelki. - Dokąd się wybieramy? Będzie ostra jazda? Masz już jakiś plan? - zasypywał biednego Franko kolejnymi pytaniami.
 

Ostatnio edytowane przez Col Frost : 26-11-2018 o 14:07. Powód: Korekta pojedynczego zdania
Col Frost jest offline