Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2007, 15:53   #161
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Marek przeczesał idealnie ułożone włosy tak jak miał to w zwyczaju. Rozejrzał się dokoła. Magda pewnie pobiegła za Sarą aby dowiedzieć się czegoś więcej. Nie wypadało im przeszkadzać postanowił więc nieco przeciągnąć sytuację. W sumie to była ona dość zabawna. Zapłakany Mateusz, biegające za sobą dziewczyny. Uśmiechnął się szeroko pomyślawszy jak musi to wyglądać dla niewtajemniczonej trójki. W sumie nawet on nie wiedział co skłoniło przyjaciela do łez.

-Ja jak mówiłem jestem Marek a to jest Mateusz. Dziewczyny które wyszły to Sara i Magda. Jest jeszcze Wanda ale ona aktualnie gdzieś się zawieruszyła...-powiedział z uśmiechem na twarzy.-Daj mi pięć minut żebym przemył twarz miałem scysje z tym intruzem i chciałbym się doprowadzić do porządku... Potem chyba wszyscy chętnie się napiją i pogadają.-zwrócił się do Marka.

Warga wciąż była lekko zakrwawiona mimo to nie wyglądał najgorzej. Dawid nie miał tyle szczęścia i to głównie dzięki pomocy Mateusza. Nie czekając na odpowiedź ruszył do łazienki Mateusza i Magdy nie chcąc przerywać dziewczynom.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline