Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2018, 01:20   #7
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Chłodny wiatr przegonił ponure myśli nieco otrzeźwiając Franko. Było chłodno, zapowiadała się paskudna zima, z nieba sączyła się mżawka i podnosiła się mgłą. Oddech Tommego zamienił się w parę, gdy tylko ten wyszedł na zewnątrz. Franko nie oddychał i widząc minę towarzysza wystawionego na paskudną pogodę ucieszył się z tego w duchu. Poprawił kaptur głębiej naciągając go na twarz i ruszył w stronę “The Vault”.
- Tommy przyznam ci się szczerze, że sprawa nie będzie prosta. Mariano mnie znał. Pracowałem dla niego. - widząc minę chłopaka od razu dodał - Wolę o tym nie mówić. Musimy być ostrożni. W the Vault nikt na ciebie nie patrzy dopóki się nie awanturujesz i nie zadajesz zbyt wielu pytań. Byłem tam już raz czy dwa po “powrocie” , ale jest tam zbyt wiele znanych twarzy i tam nie bardzo mogę się rozpytywać… Tym bardziej jawnie z rozmawiać z kimś kto mnie znał... - zawiesił się w pół zdania, nabrał powietrza i powiedział co mu leżało na sumieniu - Właśnie dlatego cię zabrałem chłopaku. Potrzeba mi twoich oczu i twarzy. Ciebie w klubie widzieli nie raz i wiedzą, że jesteś niegroźny. Rozglądniesz się, posiedzisz chwilę i wyjdziesz. Udasz, że miałeś telefon , albo coś takiego. Musimy wiedzieć, czy Mariano jest w klubie czy nie. Ja poczekam w zaułku na jakiś sygnał. Jeśli “The Vault” nie wypali to Mariano najprawdopodobniej siedzi w swoim klubie w Depot. W każdym razie najpierw musimy go znaleźć, a później stworzyć sobie odpowiednie warunki by zadać mu parę pytań.

Franko nie mógł się pozbyć wyrzutów sumienia, że zabrał ze sobą chłopaka. Młody był czysty. Giovani go z nim nie powiążą. Ale z drugiej strony to jeszcze dzieciak...Tyle, że nie taki zwykły dzieciak...
 

Ostatnio edytowane przez Fenrir__ : 27-11-2018 o 01:22. Powód: Literówka...
Fenrir__ jest offline