Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2018, 13:34   #372
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Dziś postaram się coś odpisać. Chociaż dużo nie mam zaplanowane do działania. A co do kontynuacji to mam wrażenie że od jakiegoś czasu, raczej kilka miesięcy a nawet rok aniżeli tygodni, chyba bardziej się męczę niż czerpię satysfakcję. Męczę w sensie znajdowaniem czasu na napisanie czegoś sensownego oraz mecze w sensie już mnie to nie jara. Piszecbardziej z przyzwyczajenia i poczucia obowiązku żeby was nie zostawiać. Nie chodzi o samą sesje bo się w porządku, podoba mi się styl i fabuła, chciałbym ją skokczyc, dlatego też tak przeciągam i przeciągam, żeby dotrwać do końca. No a końca nie widać, tylko ciągle kontynuacja i kontynuacja Planujecie to kiedyś skończyć?
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline