Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2007, 17:13   #122
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tia, można by coś takiego zrobić. Ja mogę przygotować coś o swoich bogach
O ile pamiętam, historia Rasgana zaprzecza temu zdaniu

A na serio..choć Tais jest tylko konstruktem bazującym na kilku ze światów które przygotywałem do moich RPGów na żywo, to jest to świat dość spójny i generalnie wtrącanie własnych pomysłów może mu zaszkodzić, więc wszelkie legendy muszą przejśc ostre nożyce mej cenzury

Generalnie bogowie rzadko wtracają się w świat Tais i zawsze poprzez śmiertelnych przedstawicieli. Moc bogów jest mocno ograniczona na korzyść mocy czarodziei.

Cytat:
Ja z chęcią bym sobie o Bogach poczytał, gdyż zbytniego rozeznania nie mam, a moja postać musi sobie wybrać jakieś Bóstwo patronujące...
Od tego masz nauczycielkę.. Chcesz sie rozwijać jako druid? To dopominaj się o te nauki, pytaj ją dreczące cię sprawy zwiazane z druidyzmem. Przecież ja tego za ciebie nie zrobię. I korzystaj póki czas, bo Odyseja wyjeżdża w sierpniu i jej postąc może stac się czasowo niedysponowana.
BTW. Odyseja zamierzasz puścić jakiegos posta w imieniu druidki?
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline