Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2018, 10:40   #1
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
[R] DnD “Kuźnia Gniewu” - 5 ed

W okolicy Świąt będę startować z przygodą “Kuźnia gniewu”. Mam już trójkę graczy, brakuje mi jednego. (Jeśli gracz idealny znajdzie się wcześniej i karty będą gotowe, to zapewne wystartujemy wcześniej.)
Szukamy docelowo łotrzyka zdolnego wykrywać pułapki i otwierać zamki w skrzyniach ze złotem. Motywacja postaci jest z góry ustalona na zdobywanie skarbów.

Postacie zaczynają na 5-tym poziomie - 27 pointbuy w kalkulatorze dnd

(Wstępny) Czas odpisów: 3 dni dla graczy, 2 dni dla MG

Mechanika 5
edycji, ale z góry uprzedzam, że nie przykładam wielkiej roli do mechaniki - moje potwory mają czasem umiejętności i zdolności, których mechanika 5 edycji nie ogarnia, bo były to fajne rozwiązania z 3.5.

Szukamy gracza do dobrej zabawy.
Upierdliwcom i zażartym fanatykom mechaniki mówimy NIE.

Z mojej strony mogę obiecać doprowadzenie przygody do fabularnego końca. Jeśli będzie fajnie, to istnieje możliwość kontynuacji zabawy w kolejnych gotowcach. Sugerujemy, by tworzyć postacie współpracujące. Nie lubię zabijać graczy ale jeśli będzie taki przymus, to to zrobię.

Google doc będzie w użyciu. Jak bardzo? Zależeć to będzie od graczy i sytuacji.

Karty można tworzyć na Mythwaver albo na Googledoc.

Ostateczny termin 7 grudnia, po tym jeśli nie znajdziemy odpowiedniego kandydata startujemy bez łotrzyka.

Zapraszam do wysyłania zgłoszeń.
 
__________________
I WILL SWALLOW YOUR SOUL! It matters not how you try to sustain your flashy bodies with the fruit of the trees or the animals of the land. You only serve to hasten the time when I shall break your very mind, enslave your will, and feast upon the entrails of your existence. I will lay ruin upon your livestock and your home!

Ostatnio edytowane przez Obca : 29-11-2018 o 11:33. Powód: Point buy
Obca jest offline