Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2018, 23:03   #164
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 14 - 2037.II.20; pt; południe

- Oki, no to Wasze posty wcześniej to i mój też Termin powiedzmy, że do czw. 06.XII. Czyli ok tygodnia na sklejenie posta. Dacie radę to w piątek postarałbym się odpisać.




Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga III; Biolab)
- Frank Hodowski; 12/12; zdrowy (Ranga III; Produkcyjny Lekki)
- Lena Grey; 12/12; zdrowa (Ranga III; Skany)


---




Omówienie




@Wszyscy

- Właściwie mnie by się łatwiej operowało jakby reszta Waszych zespołów też miała staty. Więc na razie zrobiłem dodatkowe tabelki w exel z bazorobieniem i zakładce "Skład osobowy bazy". Jakby ktoś dał radę zmajstrować mechę reszty zespołu byłbym zobowiązany Nie trzeba na raz, może być i jeden i po trochu ich robić.



@Furgonetka


- Z furgonetką sprawa poszła dość przyzwoicie. Ochroniarze zrewidowali Jarla i zarekwirowali mu broń (pistolet i toporek). Sądząc z ich zachowania obcy, uzbrojeni faceci w tej okolicy załatwiający po ciemku podejrzane interesy to chyba nic nowego.

- W każdym razie Jarl został zeskanowany ale większość poszła w legendę więc to nie jest jakieś sensowne utrudnienie. Pobrano mu też naparstkiem próbkę krwi co już trochę robi bo można tak zbadać kod genetyczny, grupę krwi itd. Nie wiadomo czy wrzucą to w obieg ogólny czy zostanie to w komputerze ich firmy. Dopóki Jarl czegoś nie przeskrobie na tyle by zostawić siebie na jakimś miejscu zbrodni no to nie jest to jakiś wielki problem.

- Zarekwirowane przedmioty może spróbować się upomnieć w siedzibie firmy. Tylko wtedy musiałby użyć tej samej legendy co w tej chwili.

- Poza tym to pechowe zdarzenie zajęło czas. Więc szukanie nowej dziupli też i rozbrojenie furgonetki również. W międzyczasie kierowca pewnie się zorientował, że fury nie ma i zgłosił kradzież. Komputer pokładowy zdążył odpowiedzieć zanim Jarl i George pousuwali co trzeba. Dlatego jakiś radiowóz nadjechał ale zanim dojechał na miejsce zniknięcia sygnału zdążyliście się w ostatniej chwili ulotnić. Potem po obwodnicach i opłotkach wróciliście już bez większych przeszkód do bazy. Jakoś godzinę czy dwie przed północą.

- W garażu w tej chwili jest więc miejsca 175/200. I są to dwie furgonetki i jedna osobówka.



@Klub



- Ok, pi x oko "teraz" w poście to połowa piątku. Do Rubena odezwał się Rando. I zaprasza go na sobotę wieczór do "Hooda". "Hood" to ta knajpa gdzie wedle wywiadu często pokazuje się Alvarez.

- Pi x oko w tej turze macie okazję zaplanować tą akcję, przygotować się do niej czy co. Głównie mnie interesi czy Ruben uderza na to spotkanie czy nie. Jak tak to co zabiera ze sobą głównie chodzi mi o broń + podsłuchy, nadajniki itd. Jak macie inne pytania czy pomysły to pytać.

- Poza tym jak ma ktoś jakieś własne pomysły i inicjatywy na nadchodzący weekend dla swojej postaci czy zespołu no to słucham



---


- Ode mnie chyba tyle. Jak coś to pytać i pisać posty
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline